top of page

PRYWATNE OC HAFTPFLICHTVERSICHERUNG

Prywatne OC (ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej) ubezpieczenie chroni Cię i Twoją rodzinę  przed roszczeniami osób trzecich za przypadkowe szkody wyrządzone im w trakcie czynności życia codziennego.

 

Wystarczy jeden nieostrożny ruch a telewizor u znajomego ląduje na podłodze, lub chcielismy tylko na godzinę pożyczyć laptop i przez nieostrożność wylała nam się woda na klawiaturę - stać nas na to żeby odkupić tą rzecz? to może stać dla nas drogie, jeszcze droższe są szkody wyrządzone na osobach, gdzie suma odszkodowania może sięgac szybko sześciu zer po przecinku - stać nas na to? czy myślisz ze tobie się to nigdy nie przydarzy? 
Na łut szcześcia nie ma co liczyć, ale lepiej już teraz zadbać o to na wszelką ewentualność! Właściciele zwierząt, także odpowiadaja za szkody przez nie wyrządzone, także warto pamiętac o zabezpieczeniu. Proponujemy Państwu składki juz od 50 Euro rocznie. 


Proponujemy pełen zakres ubezpieczeń indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb, przeprowadzamy analize zapotrzebowania przy uwzględnieniu życzeń i terazniejszej systuacji.
Posiadasz firmę w Niemczech / Gewerbe i nie masz jeszcze ubezpieczenia, skontaktuj się z nami
Posiadasz Firma w Niemczech, szukasz ubezpieczenia, proponujemy ubezpieczenia firmy w niemczech, ubezpieczenia na Gewerbe, ubezpieczenia prywatne w Niemczech, ubezpieczenia emerytalne w Niemczech, wszystkie ubezpieczenia w Niemczech, najtańsze ubezpieczenia w Niemczech

 

Skontaktuj się bezpośrednio lub prześlij wypełniony formularz
  

Agnieszka Adamczuk

Ubezpieczenia w Niemczech

Im Brühl 2, 66687 Wadern

Mobil: +49 (0)157 3763 5545

www.ubezpieczenia-saarland.com

www.serwis-ubezpieczeniowy.eu

E-Mail: agnieszkaadamczuk@web.de

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

Udało się! Wiadomość dotarła.

bottom of page